O nas

Nasze ciasto powstaje w oparciu o klasyczną włoską recepturę z wykorzystaniem najwyższej jakości produktów. Ciasto robimy sami – proces produkcji, wyrastania i dojrzewanie trwa minimum 24 godziny, przez co ciasto jest lekkie i chrupiące. Do pizzy używamy dojrzałych i delikatnych pomidorów San Marzano, kremowej mozzarelli fior di latte, oliwy extra vergine i świeżej, soczystej bazylii. Nasza pizza ma wymiar około 32 cm.

Serdecznie zapraszamy do zamawiania pizzy w Klubie Sosnowym w Warszawie. Kiedy podjęliśmy decyzję o uruchomieniu sprzedaży pizzy z dostawą w Wawrze, zależało nam na tym, aby pizza zawsze dojeżdżała do klientów gorąca, prosto z pieca. Pizza jest oferowana z dowozem na terenie dzielnic: Wawer, Radość Falenica, Miedzeszyn, Anin, Międzylesie.

Pizza wypiekana jest z najwyższej jakości mąki caputo, co pozwala uzyskać niepowtarzalny smak oraz wygląd. Bazę do sosu pomidorowego do pizzy przygotowujemy z najlepszych włoskich pomidorów, w połączeniu z oliwą, świeżą bazylią oraz odpowiednimi przyprawami dają nam niepowtarzalny smak oraz kolor.

Przygotowaliśmy różne smaki pizzy w menu, aby każdy znalazł coś dla siebie. Gwarantujemy, że nasza pizza ma najlepsze składniki, jest bardzo umiejętnie przygotowana i wkładamy w nią całe serce jak we wszystkie działania kuchenne, jakie się u nas odbywają. Spróbuj pysznej pizzy z Klubu Sosnowego w Warszawie!